recznie robione rzeczy do domu

recznie robione rzeczy do domu Czekamy na tych mini-karnawał w Barrios. Stąd można przejść do korzystania CUERO y Salado Wildlife Refuge ze swoimi dziećmi.

6.) Comayagua

Jeden z małych miast znajdujących się w Hondurasie jest Comayuga. Mimo to zachował wiele architektury popularnej podczas hiszpańskiej kolonialnej epoki. Katedra Niepokalanego Poczęcia jest zbudowany w środku głównego placu w mieście, i to jest kolejny dowód na wyjątkową architekturę 18th-wiecznej tamtej epoki, kiedy został zbudowany.

7.) Gracias

recznie robione rzeczy do domu

Gracias z dumą gościć trzech głównych kościołów, muzeum i starej twierdzy zwanej Fortaleza de San Cristobal tuż powyżej znanego hotelu Guancasco. To miejsce sprzyja na spacery i oglądanie malowniczy styl życia zachodnich Hondurasie. Cap tej działalności z kąpieli w temales Aguas (gorące źródła) Jeszcze kilka kilomiters z tego miasta.

8.) Omoa

Patrz na plażę w tej części Hondurasu, kilka minut jazdy od San Pedro Sula i doświadczenie przyjemne wycieczkę przez przepuszczenie przez Omoa. Można również zobaczyć Hiszpański kolonialny era Twierdza San Fernando w okolicy na jeszcze jeden smak historii. Można by poczuć się jak on cofnął się w czasie, gdy ta twierdza wciąż używane i zamieszkałe przez żołnierzy.

recznie robione rzeczy do domu

9.) Tegucigalpa

Stolica i największe miasto w Hondurasie jest urbanizacja gone wild położony w pagórkowatym terenie. Posąg nazwie Cristo el Picacho wychodzi na miasto, w którym bezpłatny parking można delektować się przy wejściu do parku. Sam park wymaga jedynie niewielkiej ilości, aby uzyskać wstęp do niego i tam także zoo Narodowy położony na wzgórzu, gdzie Cristo el Picacho zostanie znaleziony.

10.) Valle de Angeles

The Valley of Angels jest turystycznym miastem kilka mil od Tegus. Tutaj turysta będzie cieszyć się zakupami w stosunkowo niższych cenach niż przedmiotów sprzedawanych na lotnisku.Kiedy skończysz, można odpocząć i zjeść w La Casa de mi Abuela (domu babci), który zdarza służyć najlepsze anafres w Hondurasie.

kardiolog piła
– autor artykułu