rekodzielo jakie pkd

rekodzielo jakie pkd

Big Time Oszczędności – Las Vegas helikopter czarterowe wycieczki dla grup

Rezerwując wycieczkę helikopterem online dla partii dziesięciu lub więcej osób? Upewnij się, że należy skorzystać z formularza rezerwacji grupowej i zapisać się na dodatkowe dziesięć procent na i tak już niskich cenach internetu.

Znalezienie go jednak zajmie trochę pracy.

Spójrz na linki, które czytają „Planiści zdarzeń”, „incentive travel” lub „grupy 10 lub więcej.” Większość witryn wycieczkę helikopterem są skonfigurowane dla niezależnych podróżników. To się zmieniło: Papillon i Maverick, na przykład, wyraźnie odwołują się do ich stronie sprzedaży grupy.

Po zarezerwować wycieczkę grupową online Twoja podróż będzie zarządzany przez konta dedykowanego wykonawczej. Osoba ta będzie współpracować ze sobą, aby koordynować terminy lotów, posiedzenie, i szczególnych potrzeb. Będą również pomóc ułożyła trasę przelotu jest. Usługa ta jest bezpłatna.

Nikt nie kupuje bilety dla pełnej ceny w Las Vegas. Aby uzyskać najlepszą ofertę, książki on-line i podjąć 45% off sprzedaży detalicznej (w zasadzie kontrakt dwa w jednym). Jest lepiej dla grup: Dodaj dodatkowe 10% na początku tego.

Dlaczego firmy Las Vegas to zrobić? Dwa słowa: Tom i konkurencji. Ponad 35 milionów osób rocznie odwiedzić Sin City, a duża liczba wziąć wycieczki helikopterem. Widząc to zapotrzebowanie, największych firm turystycznych na świecie są tu one konkurować jak szalony za dolara podróży. Zwycięzca? Ty.

Istnieje pewna liczba wyjazdów z którego wybrał dla swojej grupy. Oto najbardziej popularne:

Las Vegas Tours

Vegas lotu jest najlepszym sposobem do podjęcia w pasie. Będziesz zachwycony jak ty i twoja grupa zajmuje w światowym najbardziej wyraźną panoramę: New York, New York, MGM Grand, Paryż, Bellagio, Wynn … wszystkie wielkie ośrodki hotelowe i ich atrakcje towarzyszące.

– autor artykułu