rzeczy recznie robione na sprzedaz

rzeczy recznie robione na sprzedaz Rzemieślnicze, jeśli kiedykolwiek w ogóle istniały, szybko ustąpiła chińskiego importu. Asortyment towarów wzrósł do obejmują odzież, buty, biżuterię, zabawki, kosmetyki, prezenty i okulary. Kioski mnożyły suplementy bez stearynianu magnezu się sprzedażą żywności, napojów, przekąsek i papierosy.bogata praktyka jako prawnika Pierwotna koncepcja została rażąco ignorowane. Nawet liczba straganów rozszerzona jako nowe pojawiła noc. Gmina przymyka oko. Próby wywierania kontroli była słaba w najlepszym wypadku.

Na początku nowego tysiąclecia wcześniejsza decyzja o modernizacji promenady został wdrożony.

To wymaga czasowego usunięcia straganów. Biorąc pod uwagę, jak bardzo bez nadzoru i niekontrolowane gotówki pieniądze z rąk do rąk na dobę, kramarze musiały być praktycznie przeciągnięty kopiąc i krzycząc od promenady. Ostatecznie połączeniem nakazów sądowych, działania policji i brutalnej siły przeniósł je do tymczasowej lokalizacji na terenie parkingu w hotelu Club.

rzeczy recznie robione na sprzedaz

Dało to gmina chwilę wytchnienia.

W połączeniu z firmą odpowiedzialną za modernizację, plan został sporządzony, która uznała, że ??oryginalne uchwyty umowa może ostatecznie powrócić do odnowionym deptaku. Ale były dwa ważne warunki; najpierw standard projektu i znacznie mniejszy rozmiar stoisku została upoważniona, a budowę rozpoczęto. Po drugie, dostawy energii elektrycznej i wody zostały zbudowane w tym samym miejscu, wymagane. Całkowita liczba dopuszczonych miejsc mniej niż 60 lat.

rzeczy recznie robione na sprzedaz

Ostatecznie remont został ukończony. Pomimo wcześniejszych umów i różnych aplikacji do sądów, gmina końcu musiał poddać się kapryśność wspaniałego ustroju sądów izraelskiego.

W kramarze powrotu

I kramarze powrócił ze zdwojoną siłą! Całkowicie ignorując ograniczeń nałożonych na nich przez sąd, że najechał na promenadę jak przysłowiowy rój szarańczy. W uzupełnieniu do „prawnej” 60, a kolejne ponad 200 stoisk pojawiły się w ciągu kilku tygodni.

– autor artykułu