rzeczy recznie robione na swieta

rzeczy recznie robione na swieta

Rzeczywiście, oddzielna firma powstała którym pracował pod egidą Ministerstwa Turystyki Izraela i Autonomii Ziemi, rozwój obszaru turystycznego.

Narodziny stragany

Więc co to wszystko ma wspólnego ze straganów na promenadzie? Wszystko!

Próbując poradzić sobie z problemem narkomanów, przestępców, pijaków, bezdomnych i ogólnego w dół i przerw, ktoś wpadł na genialny „pomysł”. Plan był do świadczenia tych nieszczęśników ze środków zarobić uczciwie na życie i stać się użytecznymi członkami społeczeństwa.

I tak, gdzieś pod koniec 1990 roku, pojęcie stragany urodził. Plan miał doprowadzić do stworzenia rynku rzemieślniczym; coś podobnego do rynku Nahalat Benjamin w Tel Awiwie. Główną różnicą został założony na początku. W Tel Awiwie, stragany są tymczasowe i handlować tylko na kilka godzin na 2 dni w tygodniu http://www.korty-familygarden.pl/korty_tenisowe. W Ejlat szybko ustanowił wzór 7 dzień obrotu.

Ejlat gmina, pod przewodnictwem burmistrza Gabi Kadosh, zidentyfikowano około 50 osobników, które uzna za odpowiednie dla tego programu. Umowy zostały podpisane, w którym każda strona nabrała pewnych zobowiązań. Po pierwsze, umowy były osobiste do określonej osoby i nie mogą być przypisane. Po drugie, że wymaga się, aby osoba musi pracować na stoisku gdy był otwarty dla handlu.

Pracownicy nie były dozwolone, ponieważ podstawowym celem było, aby osoby z ulic i zapewnić, że ich czas był w pełni zajęty. Same stragany zostały opisane jako tymczasowy i ograniczonej wielkości. Gmina wyznaczone położenie każdej stajni i umieszczone za energię elektryczną i wodę, które należy dostarczyć. Stallholder miał zapłacić niewielką składkę na poczet kosztów. Oczywiście, w najlepszym izraelskiej tradycji, żaden z obowiązków stallholders „zostały spełnione.

Niespodziewany rozwój

Tymczasowy został na stałe; stoisko rozmiary rozszerzone; członkowie rodziny, członkowie rodziny, a następnie rozszerzony potem przyjaciele i wreszcie pracownicy pracowali na straganach.

– autor artykułu