ciekawe rzeczy robione recznie

ciekawe rzeczy robione recznie Bitwa po batalii prawnej została prowadzona w ich imieniu w licznych rozprawach sądowych.

Czasami gmina panowały iw różnych nalotów na przestrzeni lat udało się zmniejszyć liczbę boksów do około 80.

Główną linią obrony dla stallholders, przynajmniej tych z umowami, był brak alternatywnej lokalizacji. Aby poradzić sobie z tym argumentem gmina wybudowała w ogromnym kosztem, specjalny obszar zacieniony http://www.lanista.pl/pl/ w dawnym parkingu w sąsiedztwie promenady.jak zwiększyć sprzedaż w sklepie Plan jest taki, że będzie to trwałe objęte rynek o jednolitych straganów. Jak można się spodziewać, jeśli dotąd tego przeczytać, plan ten został odrzucony przez stallholders.

Niemniej jednak gmina w końcu udało, po dziesięciu latach walki, i przy znacznych kosztach do ratepayers Eilat, w uzyskaniu nakazu eksmisji. Oni starali się wymusić to przez co najmniej rok. Za każdym razem, gdy kramarze odwołać się do innego sądu. Za każdym razem uzyskać odroczenie. Przede wszystkim zostały one przyznane rozszerzenie dla ostatniego Pessach. Potem znowu na 2 miesiące wakacji letnich. Potem przez Rosz Haszana i Succot. Teraz starają się o pobyt Chanuki, a nawet mówić o kolejnym Pessach. Czy to nie jest nasz system sąd po prostu super!

Tymczasem droga pokryta rynek jest wolny zadaszony parking dla motocykli.

Tyle jeśli chodzi o dobre intencje!

(Cytat stosowany do nagłówka jest przypisana do Bernarda z Clairvaux. – Francuski opat 1090/52)

Z lokalnej stronie internetowej:

„posiadacze stajni North Promenade wykazane w poniedziałek wieczorem przed burmistrzem miasta Ejlat, Meir Icchak Halewiego. Demonstracja miała miejsce wkrótce po rozkazy ewakuacji dano do obory ewakuować promenadzie Śro 15.6.2011.The Sąd Najwyższy zdecydował o przedłużeniu do ewakuacji września 2011 … nie jest dobra wiadomość dla tych, którzy chcą zobaczyć to ciche i stoisko promenadzie .. „

– autor artykułu