rekodzielo jakie podatki

rekodzielo jakie podatki Czas podróży wynosi dziesięć minut. To absolutnie najlepsze 10 minut w powietrzu ty i twoi goście zawsze cieszyć.

Grand Canyon Tours

Najbardziej na wydanie pieniędzy, jednak są Grand Canyon wycieczki helikopterem. Istnieją dwa kierunki: Zachód i South Rim. Była to zdecydowanie bardziej popularne. Oto specyfika:

rekodzielo jakie podatki

zachód Rim

Ten Rim jest zaledwie 120 mil od Las Vegas (45 minut lotu helikopterem). Można wybrać się latać nad nim lub ziemi albo na brzegu lub na dnie Kanionu (West Rim jest jedynym miejscem, gdzie można to zrobić). Na obręczy, upewnij się, aby doświadczyć Skywalk, most szkło, które rozciąga się 75 stóp nad krawędzią, rzeki Kolorado 4,000 stóp poniżej. Bottom-podesty są fenomenalne jak kanion wyrzeźbić do brzegu rzeki i zjeść obiad. Będziesz także latać nad jeziora Mead i Hoover Dam, a także spektakularne części pięknej pustyni Mojave. Większość wycieczki obejmują krótki objazd po pasku lub pozwalają umieścić go jako dodatek.

rekodzielo jakie podatki

South Rim

Ta podróż wymaga podjęcia autobusu z South Rim, gdzie można przenieść do helikoptera w Grand Canyon National Airport. Jednokierunkowa czas jazdy wynosi 5,5 godziny i pełne przygód, też, jak masz jechać obok jeziora Mead i ponad Hoover Dam, gdzie można zatrzymać się na zdjęciach na stronie Arizona. Będziesz latać nad najgłębszej części Canyon (Dragoon korytarzu), jak również wiele kapliczek i świątyń skalnych przed przyjściem na pojedyncze North Rim. Czas lotu wynosi 20 minut. Większość wycieczki obejmuje czas na ziemi, na krawędzi, gdzie można zobaczyć takie fantastyczne punktów widokowych, jak Mather Point, stacji obserwacyjnej Yavapai, Pustelnika, rekreacyjne i inne. Opracowana Obszar ten nazywany jest Grand Canyon Village, i to tutaj, gdzie znajdą Państwo restauracje, sklepy z pamiątkami i rękodzieła rdzennych Amerykanów.

Zamotać

Planuje wnieść dużą liczbę osób do Las Vegas? Następnie rozważyć wycieczkę grupową śmigłowca. Im więcej ludzi, którzy latają, tym taniej. Należy jednak pamiętać, aby szukać „Grupa” strony rezerwacja online, a otrzymasz specjalną stawkę „luzem” to zasługujesz. Wycieczki obejmują Las Vegas dwa główne cele: The Grand Canyon zachód obręczy (Skywalk, dół-lądowań) i South Rim (głęboki wąwóz estakady, Grand Canyon Village). Bez względu na to, jaki pakiet wybrać, ty i twoja grupa mówić o tym wakacje Vegas na całe życie.

http://exportbiz.pl/o-nas/
– autor artykułu